חנות הסאונד המקצועית בצפון. הגברה, כריזה, סטריאו, קולנוע ביתי | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

שרות מקצועי ואמין

יותר משני עשורים

04-9986971

אודותינו

 

כמעט 30 שנים מיום היווסדה ב-1991, שיגידר בכרמיאל מהווה את המקום הנכון לתכנן ולרכוש מערכת קולנוע ביתי, מערכת שמע לבית קפה ו/או מסעדה, בית חכם באמת, מערכת הגברה או מערכת כריזה.

 

אנו בשיגידר, מתגאים בהיותנו חברת אודיו-ווידאו מקצועית עבור הלקוח הביתי. המטרה שלנו היא לייצר, לבחור ולהתאים ללקוח את המוצרים הטובים ביותר לתקציב שהוגדר, אצלנו תמצאו את המוצרים הטובים ביותר, ללא גימיקים, ללא ספינים, ללא "זבל" תוך הקפדה ומחשבה "כאילו" אנחנו רוכשים את המוצרים האלו עבורינו.

אנחנו לא "דוחפים" לכם מוצרים, אנחנו מסבירים את ההבדלים וסומכים על הלקוח הנבון שידע לבחור את הרצוי לו. כאשר אוהבים באמת את התחום המטרה היא להעניק ללקוח את חווית המוסיקה המספקת ביותר וחווית הקולנוע הביתי המספקת ביותר.

 

אצלנו מקפידים על 100% מוצרים ואביזרים מקוריים
אחריות יבואן מקורית ורישום המוצר כנדרש
הכשרה מקיפה על המוצרים והקניית ידע
שרות טכני והדרכות לאחר מכירה ע"י בעלי מקצוע מיומנים
שאיפה מתמדת והתחייבות לשרות ותמיכה מעולים
אנחנו מעניקים שרות ותמיכה גם שנים לאחר השלמת הרכישה באותה הרצינות כמו שלפני הרכישה

 

 

החברה נוסדה על מנת לענות לצורך במערכות הגברה בצפון, הן למגזר הפרטי והן למגזר המוסדי. במהלך השנים התרחבה הפעילות לכל אזורי הארץ. בשיגידר מתכננים/מייצרים/מתקינים מערכות קולנוע ביתי בסטנדרט גבוה, חשמל חכם, מערכות שליטה על בית חכם, רמקולים, מקרנים, סטרימרים וציוד הגברה מקצועי, וכמובן תכנון וייצור תשתית וציוד לחדרי ישיבות. התמחות מיוחדת עבור מערכות לבתי קפה, מסעדות ופרויקטים של מוסיקת רקע במרכזי קניות וקניונים. תמצאו אצלנו את כל האביזרים הנלווים ברמת האיכות הטובה ביותר, כבלים לרמקולים, מתלים למקרנים, אוזניות ועוד אביזרים כגון מתלים לרמקולים וריהוט לקולנוע ביתי.

 

במקום מעבדה לתיקון כרטיסים אלקטרוניים, תיקון ספקי כח, תיקון ציוד הגברה ותיקון מערכות כריזה, תיקון מערכות הינע וציוד אלקטרוני מתקדם.

 

אנחנו גאים לשתף פעולה תוך תועלת הדדית עם הלקוחות הפרטיים שלנו וגם המוסדיים כגון: כתר פלסטיק, ישקר, רפא"ל, אלביט, אנרטק מערכות, אומדן מערכות, הכח הרב לאומי, בתי ספר, מועצות מקומיות וישובים קהילתיים, צה"ל, אופגל, נמיק למבדא, כרמוכרום ועוד רבים וטובים.

 

השקעה מתמדת בלימוד המגמות העדכניות, השתלמות אצל היצרנים והיבואנים השונים המיוצגים בשיגידר, יצירתיות והבנה עמוקה ויסודית של מערכות אלקטרוניות מתקדמות ותחום הסאונד מציבים את שיגידר בחזית הטכנולוגית לטובת הלקוחות.

 

נשמח לשרת גם אותך!

 

האנשים מאחורי הדלפק:

בר,

מאחורי כל עסק ישנה התשתית המנהלתית, המורכבת מהרבה דברים קטנים ולכאורה "אפורים" שבלעדיהם לא ניתן לקיים את העסק. כל אלו בטיפולה המסור של בר. בנוסף לאחריות על קשרי לקוחות ומכירות דלפק, אפשר להגיד שבר היא המנוע של שיגידר.

שמואל,

מכירות מהמלאי ומכירות דלפק דורשות מהמוכרים ידע ומקצועיות ביחד עם אדיבות, סבלנות, ומכוונות לשירות הלקוח. בכל התכונות האלו התברך שמואל וזה ניכר ביחס החם שהוא מקבל מהלקוחות והעובדים האחרים גם יחד.בנוסף שמואל אחראי על קשרי לקוחות עם המפעלים והמוסדות במעבדה התעשייתית שלנו לתיקון כרטיסים אלקטרוניים.

רומן ,

מהנדס תואר שני עם ניסיון של 50 שנים בתעשייה המתקדמת ביותר בישראל, מומחה בעל שם עולמי בתחומו, תמיד שמח לעזור. עובד בשיגידר משנת 1993, כיום בגמלאות ומשמש רק במשרת יועץ הנדסי.

זאב ,

המיומנות ההנדסית שפרסמה את שמו בקרב הטכנאים במחלקת האלקטרוניקה והאלקטרו אופטיקה של צה"ל, באה לביטוי מלא בעבודתו בשיגידר בתיקון כרטיסים אלקטרוניים של מכונות מתקדמות, ספקי כח תעשייתיים ושלל מכלולים בתחום בקרת הינע. עשרות שנים בתחום ההגברה הפכו את מעבדת שיגידר ואת זאב בראשה למקום הנבחר ע"י המקצוענים לתיקון מגברים, מיקסרים, רמקולים מוגברים, מיקרופונים ושאר ציוד הגברה ותאורה. התמחות מיוחדת בתיקון והשבחת רמקולים "ישנים" ווינטאג' וציוד הגברה ווינטאג'.

אלכס ,

המייסד והבעלים, השלים את התמחותו ואהבתו בתחום ההגברה ע"י לימודים במגמת אלקטרוניקה בטכניון, במסלול הנדסאים. עוסק בתחום מעל 30 שנים. מערכות הגברה של שיגידר נמצאות בכל רחבי ישראל, אם זה בצבא, במפעלי ים המלח, בנתניה או מחצבות כפר גלעדי. אלכס אלון מקפיד תמיד "לעבור לצד הלקוח" על מנת להבין היטב את צרכיו ורצונו וכך שומר על אמינות גבוהה ביחד עם מקצועיות בלתי מתפשרת. 052-5885551

 

 

 

 

 

אודותינו