עצות לבניית בית חדש או שיפוץ | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

עצות לבניית בית חדש או שיפוץ

איכות חיים דרך שילוב אלמנטים בתכנון מקדים

בונים בית או משפצים בית? קבלו  3 עצות לחיים נוחים יותר, מתוך ירחון DESIGN SCENE.


אם אתם בונים בית או משפצים שיפוץ יסודי, תהליך העיצוב הפנימי והחיצוני צריך לכלול את  התחומים הבאים למרות שהם נחשבים לפעמים בטעות כמותרות. העלות שלהם במכלול היא נמוכה והתמורה וההנאה לשנים רבות מובטחת.


שקעים לחשמל ושקעים עם USB מחוץ לבית ביד נדיבה, ושקעי רשת תקשורת.  אנו צרכני חשמל ותקשורת בקצב הולך וגובר ועדיין ישנם כאלו שמתקינים רק שקע בודד או שניים מחוץ לבית. שקעים מוגני מים בטוחים לחלוטין לשימוש ועלות התקנתם זולה. בנוסף שווה להתקין שקעים עם יציאות USB לטובת טעינת מכשירים וכמובן שקעי תקשורת. זה יאפשר שימוש נח במכשיר המדיה שלכם, מחשבים, טלפונים, וכמובן לחבר מכסחת דשא או מאוור וכל מוצר חשמלי אחר.


מערכת מוסיקה בכל הבית. אם אתם אוהבים לשמוע מוסיקה (מי לא?) אז אתם בוודאות חייבים להתקין מערכת מולטירום, המשמעות של מערכת כזו שאתם תוכלו לשמוע מוסיקה בכל מקום בבית, וכל אחד מבני הבית יוכל לשמוע את סוג המוסיקה המועדף ללא הפרעה לשאר. תפעול מערכות כדוגמת Heos מאוד אינטואיטיבי ונח ואישי. כאשר אורחים יבואו לבקר אתם לא תצטרכו להגביר עוצמה בסלון על מנת שישמעו גם בפינת האוכל או בגינה, כי יהיו רמקולים בכל מקום. כמובן מערכת כזו דורשת תכנון מקדים ותשתית. אין תחליף לצליל איכותי במהלך שהותנו בבית להתרגעות ומצב רוח טוב.


מערכת מצלמות משולבת אינטרקום. בעבר מצלמות היו נחלתם של האוליגרכים וראשי פשע 😊 כיום שווה להתקין מספר מצלמות ולשלב בתוך זה גם את האינטרקום שער ו/או דלת כניסה. זה מוסיף להרגשת הביטחון אבל בעיקר מוסיף לנוחות שלנו, במיוחד שאפשר לראות מי בדלת ולפתוח דרך מכשירי המדיה והטלפונים שלנו.
המשותף לכל הרשום מעל, זה תכנון מקדים והכנת תשתיות נאותות, כל מערך התקשורת הביתי כיום צריך לכלול גם אודיו/ווידאו גם מצלמות, גם שליטה וכמובן אינטרקום. הרבה יותר זול לתכנן ולהכין את הכול במשותף מאשר לבצע כל דבר בנפרד.

בחזרה לבלוג
עצות לבניית בית חדש או שיפוץ