פרויקט עם רמקולים נסתרים ושליטה | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

פרויקט עם רמקולים נסתרים ושליטה

פרויקט עם מערכת שליטה מרכזית, חדרי קולנוע ועיצוב מדהים

לפעמים ישנם פרויקטים שבולטים מעל כל האחרים בזכות חדשנות וטכנולוגייה מתקדמת. כאן הלקוח ביקש מפורשות מערכת רב חדרית של אודיו/ווידאו עם שליטה מרכזית חכמה, רשת ביתית ברמה תעשייתית ומערכת מצלמות כולל בקרת כניסה חכמה מרחוק. התנאי המרכזי היה שהכל יהיה נסתר ככל האפשר ולא יפגע בעיצוב הבית.

לכן מרבית הציוד הוסתר בארון תקשורת ייעודי בקומה הראשונה, רמקולים כמעט בלתי נראים כמו Monitor Audio CF230  וסאב וופרים ICS-8 שולבו בתקרת גבס, יחד עם רמקולים אחוריים נסתרים לחלוטין, כך התקבלה התקנה באיכות צליל מעולה וללא נראות למעשה. כל זאת בשילוב רמקולים חיצוניים לגינה ורמקולים לבריכה. גם מסך טלוויזיה הותקן בחוץ, כמובן במתקן מיווחד.

רמקולים נסתריםכל המערכות נשלטות דרך מערכת שליטה מרכזית ע"י טלפונים, Ipad ושלטים חכמים. מקורות הווידאו ניתנים לניגון בכל חלקי הבית וכמובן כך גם האודיו, כולל שרותי רשת שונים.

הלקוח לא רצה חדר קולנו ייעודי, במקום זאת יש חדר "מנוחה/משפחה" המשלב מערכת קולנוע ביתי איכותית בתוך סביבה רב שימושית, יש שם בנוסף שולחנות משחק כדוררגל למשל ופינת בר כך שהמשפחה וחברים יכולים לבוא לערב סרט או שידור ספורט אבל גם להנות מפעילות אחרת. חלק מהמסכי הטלוויזיות הוסתרו בתוך מתקנים ממונעים, כיוון שיש ילדים קטנים בבית שהאצבעות שלהם יכולות להיתפס בחריץ המתקן, הותקנו מנגנוני בטיחות בצורת חיישינים כמו גם הגנת סיסמא.

אכן פרויקט נפלא

רמקולים נסתרים

בחזרה לבלוג
פרויקט עם רמקולים נסתרים ושליטה