קולנוע ביתי, בית חכם, חשמל חכם | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

קולנוע ביתי, בית חכם, חשמל חכם, מחיר ועלות תועלת

הערכה נכונה של השרות שאנחנו מעניקים, בתחום הקולנוע הביתי, חשמל חכם, בית חכם ואינטגרציה.

במהלך עשרות שנותי בענף קולנוע ביתי אני נתקל מדי פעם בלקוחות השואלים אותי, האם המחירים שלנו זולים יותר או זהים למחירים בחנויות אינטרנטיות או למחירים ברשתות בקניון? אולי עדיף להם ( הלקוחות ) לרכוש את המוצרים ברשת ורק להשתמש בידע שלנו לצורכי אינטגרציה והתקנה?
אלו הן שאלות לגיטימיות ומאתגרות, היכולות להשפיע על רווחיות העסק ועל תוצאות העסקה על הפרק. יחד עם זאת חלק מהתואר "עצמאי" כולל בתוכו התנהלות מול מכשולים מסחריים, טכניים, וניהול משא ומתן כל פעם מחדש.
ברצוני להרחיב כאן קצת את דעתי על העניין על התמודדות עם שאלות אלו.
ראשית אנחנו לא חנות אינטרנטית ולא רשת חשמל שמעיפה קרטונים על לקוחות. אנחנו אינטגרטורים מקצועיים, אומנים בתחומינו.
היתרונות כלפי הלקוח באים לידי ביטוי בשיתוף הפעולה עם בעלי מקצוע אחרים המעורבים בתהליך בניית/שיפוץ הבית כגון חשמלאים, נגרים, אנשי גבס, אדריכלים, מעצבים, מפקח בנייה ועוד. המשוב שלנו תוך כדי שיתוף הפעולה ישפיע רבות על איכות הבית ונוחות ההפעלה ואיכות החיים בבית החדש. דברים קטנים שרק אינטגרטורים מקצועיים מכירים מקרוב, כגון סוג מתקן לטלוויזיה, מיקום "מחבוא" הסאב וופר, כמות נקודות הרשת, סוג הרשת, איוורור בתוך ארונות עם ציוד, ועוד הופכים פרויקט בית בסיסי לבית מתקדם ונח שישמש את בעליו שנים רבות.
שנית היותנו אינטגרטורים מקצועיים מאפשר לנו להגיד משפט כמו: " אני מתחייב שכל המשפחה תדע להפעיל בנוחות את כל המכשירים בכל הדרכים הקיימות לאחר הדרכה שלנו". זהו אכן משפט יומרני, אבל מגובה בעשרות שנות עשייה ונסיון וידע. אתם יכולים לראות בלקוחות ממליצים מקצת חוות דעת עלינו. כמובן שמשפט כזה יכול להיאמר רק אם הציוד שישמש את הלקוח בפרויקט עבר את האישור שלנו, כל זאת בהתאם לתקציב המוגדר לטובת הנושא.
ברור שבמצב בו המוצרים נרכשו דרך "הכלבזול.קום" או דרך רשת הפצה קמעונאית כללית בקניון ללא התחשבות בסוגי החיבור הנדרשים, יכולות עיבוד, יכולות שליטה ותאימות לאינטגרציה לא נוכל להגיד משפט כזה ויתרה מזאת, ההשפעה על הלקוח תיהי ארוכת טווח ותפגע בוודאות בחווית השימוש שלו ובכך באיכות החיים בתוך הבית.
כחנות מתחמה אנו תמיד מציעים ללקוחות שלנו את המוצרים בעלי התכונות המקצועיות ויכולות שילוב עם ציוד אחר, מכשירים שנבחנו ע"י מערכות שליטה ובקרה, אשר מנסיוננו נותנים ערך מוסף ללקוח וגם אמינים יותר. כמובן זה חל על כבלים גם, כמה מאות ₪ בעסקה יבטיחו אמינות ופעולה חלקה ואין שום סיבה לוותר על כך. באופן זה מובטחת ללקוח רכישה מאוד משתלמת בראיה של שימוש יום יומי ע"י כל בני הבית וגם משהו שמיש במשך שנים רבות.
לסיום נענה על השאלה מלמעלה:
אנחנו מפיצים/מתקינים/אינטגרטורים מורשים ומוסמכים ע"י היבואן/יצרן של המוצרים שאנו עובדים איתם. המחיר שאנו מבקשים הוא הוגן ולא חורג ממחירי השוק המקובלים. אנחנו לא יכולים להבטיח את המחיר הנמוך ביותר ( למעשה אין כזה בנמצא , כי תמיד יהיה מישהו זול בכמה גרושים) אבל כאינטגרטור ובעל עסק במשך 26 שנים, אני מבטיח שאתם ומשפחתכם תקבלו איכות של מומחה בזמן אפיון, תכנון וביצוע הפרויקט ושרות נאמן ומקצועי לאחר סיומו למשך שנים רבות. אנו מאמינים שיש ערך למקצועיות ושרות ולכן יש לנו היסטוריה ארוכה של לקוחות מרוצים.

בחזרה לבלוג
קולנוע ביתי, בית חכם, חשמל חכם, מחיר ועלות תועלת