רמקולים של Klipsch | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

רמקולים של Klipsch

המלצה ותיאור תהליך רכישה של לקוח

אוקיי אז ככה... כשזה נוגע לרמקולים אני לא מהאנשים שנכנסים לחנות אומרים שם של דגם קונים ויוצאים. בגלל שאני לא הכי מתמצא בתחום הייתי צריך המון עזרה ושמיעה עד שהגעתי לבחירה שאהבתי.

ופה ההבדל הגדול בין שיגידר לשאר החנויות לחלק מהחנויות שהלכתי לשמוע היה פתיל מאוד קצר בקשר לסבלנות אחרי כל השמעה של רמקול ראו על הפנים של מי שהשמיע לי את החוסר סבלנות בלי הסברים רק תשמע ותעזוב אותנו ויאללה בוא נסגור אפילו בחנות אחת שמו אותי ליד מגוון הרמקולים הראו לי את ה - CD ואמרו לי קח תשמע ותקרא לנו כתחליט בלי שום התייחסות בחלק אחר המחיר פשוט היה בשמיים תכלס רמקולים אפשר לקנות בכל מקום אבל רק במקום אחד היה פשוט שילוב מושלם של התייחסות ומחיר.

מהרגע הראשון שנכנסתי לשיגידר ידעתי ששם אני הולך לקנות את הרמקולים שאני רוצה כי המגוון כל כך גדול שפשוט אי אפשר לא לצאת עם משהו שאתה אוהב, כל חווית הקנייה הייתה סופר נעימה וסופר סבלנית מלאה בקרויוזים מבדרים של אלכס. אני אישית בתור לקוח הרגשתי הכי נוח שם ושאין שום לחץ עלי ולכל שאלה שלי באה אחריה תשובה מקצועית נעימה וסבלנית היו לי עדיין התלבטויות וכשאלכס ראה את זה הוא הציע משהו שבשום חנות אחרת לא הציעו לי - " אני מביא אלייך את הרמקולים האלה תשאיר אותם אצלך עד שתחליט אם אתה רוצה אותם או לא.. ואם החלטת שלא רק תרים פלאפון ואנחנו נבוא וניקח אותם ונמצא לך משהו אחר!! כולל החזר כספי מלא למקרה שלא מצאת משהו אחר!!!" אחרי שבוע כמובן שהחלטתי להשאיר אותם ואלכס הגיע אלי לבית ועשה את הסטאפ והסביר על הכל זה שירות ויחס!! תודה לך אלכס והצוות על הכל מקום שבהחלט אשוב לעשות שם עסקים ובקרוב Klipsch R-28F & Denon AVR-X2300W

זילברמן, כרמיאל

בחזרה ללקוחות ממליצים
רמקולים של Klipsch