רמקולים שקועים לתקרה, רמקולים שקועים, רמקולים שקועים בקיר, רמקולים שקועים לסטריאו, רמקולים שקועים לקולנוע ביתי, רמקולים שקועים בלוטוס, רמקולים שקועים bluetooth רמקולים שקועים CT165 | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

מוצרים

רמקולים שקועים CT165

רמקול שקוע לתקרה Monitor Audio CT165

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני

רמקול שקוע לתקרה או לקיר דגם Monitor Audio CT165 שייך לסדרה החדשה של רמקולים שקועים ללא מסגרת. בזכות היותו רמקול שקוע ללא מסגרת החתימה שלו קטנה בהרבה ולאחר ההתקה בתקרה הוא נראה מאוד אסטטי או יותר נכון כמעט ולא נראה. כמו קודמו הרמקול משלב אלמנט באס/מיד מאוד בריא בגודל 6.5" הבנוי בטכנולוגיית MMP®II ואלמנט טוויטר מפורסם בעולם האודיופילי מבית מוניטור אודיו מתכוונן  מסדרת C-CAM® gold.

הרמקול קל להנע ובעל מנעד רחב ונעים לאוזן. בזכות הטוויטר המתכוונן בטווח של 15 מעלות, ניתן להגיע לבמת קול אופטימאלית אפילו אם המיקום של הרמקולים השקועים הוא בצדי החדר. מערכת תפסים Tri-Grip® לנוחות התקנה ויציבות משטחית בזכות שטח מגע הגדול מרוב הרמקולים השקועים של יצרנים אחרים, תורמים לבאס מהודק ונקי ותחום ביניים עשיר ללא וויברציות מיותרות. גריל פלדה מגנטי הניתן להורדה/התקנה בשנייה ממש, ניתן לצביעה בהתאם לגוון הקיר.

כיוון שהאלמנטים בעלי ציפויים מיוחדים הרמקול מתאים להתקנה גם כרמקול שקוע בחדרי אמבטיה, סאונות ובריכות וגם שפריץ מים מזדמן לא יפריע. קרוס-עובר הבנוי מרכיבים הזהים לקרוס-עובר של הרמקולים המדפיים נמצא בתוך יחידת כיסוי מגן השומרת על הרמקול מלמעלה בתוך התקרה מפני לכלוך, אבק ושאר חומרי בנייה מזדמנים. הרמקול בנוי מחומרים דוחי התפשטות אש לפי תקן UL-94 VO.

בזכות התאמה טונאלית רחבה מתאים לשמש כרמקולים אחוריים במערכת קולנוע ביתי עם רמקולים קדמיים רצפתיים או מדפיים מסדרות BR-CP, Radius-CP, Climate 10 and Bronze BR and Radius Series hi-fi  או כחלק אינטגראלי ממערכת של רמקולים שקועים בתצורה של 5.1 או 7.1 בכל מיקום, גם קדמיים גם אחוריים.
הספק אמיתי 65Wrms לכל רמקול ועומק התקנה של 11.4 ס"מ בלבד בשילוב המחיר המאוד הגיוני הופכים את ה-CT165  של Monitor Audio האנגלית לבחירה טובה עבור אלו המעוניינים ברמקולים שקועים באיכות גימור גבוהה מאוד יחד עם צליל טוב ואמינות לאורך שנים. אחריות יצרן לתקופה של 5 שנים.

סדרה - CI SERIES 100
תחום תדרים - 60Hz-25kHz
רגישות  ( 88.5dB - ( 1W@1M
התנגדות נומינלית -  6ohms

עוצמת שמע מירבית SPL 107.4 dBA
עוצמה  ( 65W  - ( RMS
טויטר מתכוונן כל כיוון 15 מעלות
לחצן מדרג עוצמה תדר גבוה (3dB/0dB/-3dB+)
ניתן לצביעה חיצונית
קופסת בטון חיצונית - אופציונאלי
סוגי דרייברים -
יחידת באס
בטכנולוגיית MMP II
בקוטר 165 מ"מ ("6.5)
2 יחידות טויטר GOLD C-CAM
בקוטר 25 מ"מ ("1)
מידות -
קוטר - 250 מ"מ
קוטר חיתוך - 211 מ"מ
עומק - 114 מ"מ

אחריות 5 שנים ע"י היבואן הרשמי

מחיר: ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •  
  •