רמקולים שקועים לתקרה, רמקולים שקועים, רמקולים שקועים בקיר, רמקולים שקועים לסטריאו, רמקולים שקועים לקולנוע ביתי, רמקולים שקועים בלוטוס, רמקולים שקועים bluetooth רמקולים שקועים CT180 | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

מוצרים

רמקולים שקועים CT180

רמקול שקוע לתקרה Monitor Audio CT180

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני

רמקול שקוע לתקרה  דגם Monitor Audio CT180 שייך לסדרה החדשה לשנת 2013 של רמקולים שקועים ללא מסגרת. בזכות היותו רמקול שקוע ללא מסגרת החתימה שלו קטנה בהרבה מרמקולים, שקועים רגילים ולאחר ההתקה בתקרה הוא נראה מאוד אסטטי או יותר נכון כמעט ולא נראה. כמו קודמו הרמקול משלב אלמנט באס/מיד מאוד נדיב בגודל 8" הבנוי בטכנולוגיית MMP®II ואלמנט טוויטר מפורסם בעולם האודיופילי מבית מוניטור אודיו מתכוונן  מסדרת C-CAM® gold.

הרמקול עוצמתי מאוד, עם נפח צליל מאוד מרשים, קל להנע ובעל מנעד רחב ונעים לאוזן. בזכות הטוויטר המתכוונן בטווח של 15 מעלות, ניתן להגיע לבמת קול אופטימאלית אפילו אם המיקום של הרמקולים השקועים הוא בצדי החדר. מערכת תפסים Tri-Grip® לנוחות התקנה ויציבות משטחית בזכות שטח מגע הגדול מרוב הרמקולים השקועים של יצרנים אחרים, תורמים לבאס מהודק ונקי ותחום ביניים עשיר ללא וויברציות מיותרות. גריל פלדה מגנטי הניתן להורדה/התקנה בשנייה ממש, ניתן לצביעה בהתאם לגוון הקיר.

כיוון שהאלמנטים בעלי ציפויים מיוחדים הרמקול מתאים להתקנה גם כרמקול שקוע בחדרי אמבטיה, סאונות ובריכות וגם שפריץ מים מזדמן לא יפריע. קרוס-עובר הבנוי מרכיבים הזהים לקרוס-עובר של הרמקולים המדפיים נמצא בתוך יחידת כיסוי מגן השומרת על הרמקול מלמעלה בתוך התקרה מפני לכלוך, אבק ושאר חומרי בנייה מזדמנים. הרמקול בנוי מחומרים דוחי התפשטות אש לפי תקן UL-94 VO.

בזכות התאמה טונאלית רחבה מתאים לשמש בכל תפקיד במערכת קולנוע ביתי, הן כזוג פרונטים הן כסראונד לחדרים גדולים עם רמקולים קדמיים רצפתיים או מדפיים מסדרות BR-CP, Radius-CP, Climate 10 and Bronze BR and Radius Series hi-fi  או כחלק אינטגראלי ממערכת של רמקולים שקועים בתצורה של 5.1 או 7.1 בכל מיקום, גם קדמיים גם אחוריים.
הספק אמיתי 120Wrms לכל רמקול ועומק התקנה של 12.1 ס"מ בלבד בשילוב המחיר המאוד הגיוני הופכים את ה-CT180  של Monitor Audio האנגלית לבחירה טובה עבור אלו המעוניינים ברמקולים שקועים באיכות גימור גבוהה מאוד יחד עם צליל טוב, עוצמה לחדרים גדולים ואמינות לאורך שנים. אחריות יצרן לתקופה של 5 שנים.

סדרה - CI SERIES 100
תחום תדרים - 50Hz-25kHz
רגישות  ( 90dB - ( 1W@1M
התנגדות נומינלית -  6ohms

עוצמת שמע מירבית SPL 111.6 dBA
עוצמה  ( 120W  - ( RMS
טויטר מתכוונן כל כיוון 15 מעלות
לחצן מדרג עוצמה תדר גבוה (3dB/0dB/-3dB+)
ניתן לצביעה חיצונית
קופסת בטון חיצונית - אופציונאלי
סוגי דרייברים -
יחידת באס
בטכנולוגיית MMP II
בקוטר 203 מ"מ ("8)
טויטר GOLD C-CAM
בקוטר 25 מ"מ ("1)
מידות -
קוטר - 285 מ"מ
קוטר חיתוך - 247 מ"מ
עומק - 121 מ"מ

אחריות 5 שנים ע"י היבואן הרשמי

מחיר: ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •