Denon AVR-X2400H רסיבר | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות קולנוע ביתי

רסיברים - רמקולים - סטרימרים

04-9986971

מוצרים

Denon AVR-X2400H רסיבר

רסיבר קולנוע ביתי Denon AVR X2400H עם HEOS

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני
  • סרטונים

AVR X2400H, רסיבר קולנוע ביתי 7.2 ערוצים מבית Denon. 

 

רסיבר Denon AVR-X2400H מסדרת הרסיברים החדשה של חברת Denon לשנת 2018 משלב בין הטכנולוגיות החדישות ביותר בקולנוע הביתי לבין מסורת ארוכת שנים ומפוארת של מצוינות בתחום הפקת הצליל שחרתה חברת  Denon יפן על דגלה.

 

בסדרת הדגמים הנוכחית הוסיפה DENON קישוריות מובנית ברסיבר, למערכת הMulti-room מבית דנון, HEOS. כעת רסיבר X2400H מחובר אוטומטית למערכת HEOS הביתית הקיימת או העתידית, ומסוגל לנגן דרך אפליקציית HEOS את מגוון התכנים המפואר שכולל את Spotify, TuneIn, iHeartRadio, ​Deezer, TIDAL, Napster, SoundCloud ,Amazon Music ועוד.
הקישור המובנה מאפשר להתייחס לרסיבר כאל שני איזורים נוספים במערכת HEOS ולשלב אותם במערך המוזיקה הביתי בקלות ובפשטות.

 

רסיבר AVRX2400 תומך במצבי הסראונד Dolby Atmos ו-DTS Virtual: X, להשמעת סראונד תלת מימדי אמיתי בתצורה של 5.2.2. הוא מסוגל לפענח פסי קול שקודדו בפורמטי הסראונד המתקדמים ביותר ולהשמיע אותם בסלון שלכם. לX2400H מעבד DSP 32bit מרובע ליבות לעיבוד אותות שמע, המסוגל להפיק מעל מיליארד חישובים לשניה.

 

לרסיבר AVR-X2400H מעבד תמונה מתקדם, המבצע upscale לתכני וידאו ברזלוציה נמוכה כמו SD או HD לרזולוציית 4K Ultra HD. מעבד התמונה המתקדם של הרסיבר מסוגל לתת תמונה טובה הרבה יותר לטלוויזיות חדישות ממקורות שאינם HD/4K. לפעמים הסיבה היחידה לבחירת הרסיבר המתקדם X2400H היא מעבד התמונה שלו.

 

עם שבעה ערוצי שמע עוצמתיים בעלי הפרדה מוחלטת זה מזה (Discrete audio channels), חיבור רשת קווי, אלחוטי וחיבור Bluetooth - המאפשרים ליהנות מאלפי תחנות רדיו, שליטה מסמארטפון באמצעות יישום מיוחד לאנדרואיד ו-iOS והאזנה למוסיקה ממנו. שמונה כניסות ושתי יציאות 2.0 HDMI (אחת מהן בחזית המכשיר) התומכות במעבר רזולוציה של 4K Ultra HD וטכנולוגית Pass-through להעברת אות HD גם כשהרסיבר כבוי. הרסיבר תומך בהצפנת HDCP 2.2. רסיבר Denon AVR-X2400H מהווה את לב מערכת הקולנוע החדש מבית Denon.

 

טכנולוגיה ייחודית של Eco Mode מאפשרת לרסיבר דנון X2400 להתאים את צריכת האנרגיה לעוצמת ההשמעה, וכך לחסוך בצריכת החשמל ובהתחממות. לרסיבר תמיכה בכל הפורמטים החדישים של הקולנוע הביתי;
,
Dolby/AtmosDolby TrueHD DTS-HD/DTX:X/DTSVirtual:XDolby Surround.
לרסיבר מערכת כיול אוטומטית הכוללת מיקרופון, ומשתמשת ב
Audyssey Silver אשר מספקת  את מערכת כיול הצליל האקוסטית הרב ערוצית המתאימה את הרסיבר לנתוני החדר והרמקולים, הטובה מסוגה בעולם.

רסיבר AVR-X2400H הוא לא רק חכם, כנצר לשושלת המכובדת בעולם האודיו חברת Denon לא שכחה את החשוב מכל – איכות הצליל האופיינית למוצרי החברה לאורך השנים, איכות אשר העניקה לה מעמד מיוחד בתחום ההגברה. הצליל החם והמדויק של רסיבר AVR-X2400H ידהים בנגינת מוזיקה כפי שהטכנולוגיות המתקדמות שלו יהוו חוויה בלתי נשכחת בסרט הבא שתראו.

 

לרסיבר המתקדם, AVR-X2400H ממשק רשת מלא. הרסיבר תומך בהזרמת אודיו דרך הרשת הביתית מכל מחשב או מNAS, ניתן להאזין לרדיו אינטרנט או להזרים מוסיקה דרך AirPlay מכל טאבלט או סמארטפון של Apple. הרסיבר תומך בתקן DLNA 1.5 המתקדם ביותר, שנותן שליטה מלאה עליו גם ממכשירים מבוססי Android או Windows. לרסיברי Denon יש כמובן אפליקציות מותאמות לסמארטפונים וטאבלטים עם מערכות iOS או Android. . ל-X2400 כניסת USB קדמית, המאפשרת לנגן מוסיקה ישירות מכל התקן זיכרון חיצוני כשהפיענוח הדיגיטלי מתבצע במעבד הצליל המתקדם של Denon. הרסיבר תומך בפורמטי הקידוד המתקדמים ביותר, כמו MP3/FLAC/DSD/ALAC/WAV.

 

AVRX2400H הוא רסיבר רב-איזורי. לרסיבר איזור השמעה נוסף ZONE2, המאפשר לשמוע בזוג רמקולים בנוסף ל5.2 מוזיקה ממקור אחר, בעוצמה אחרת, ובשליטה נפרדת. אם יש לכם איזור השמעה נוסף כמו חצר או מטבח, אין צורך במכשיר נוסף בשבילו; ערוציה ההגברה הנוספים ברסיבר מנוצלים לטובת השמעת מוזיקה בסטריאו בכל איזור אחר בבית. השילוב של ZONE2 ושליטה מאפליקציות סמארטפון/טאבלט, המאפשרות לשלוט ברסיבר מכל מקום הופכות אותו לפתרון מושלם לMulti-room.

 

כמובן בסופו של יום השאלה היא: "איך הרסיבר הזה נשמע?" והתשובה היא Denon AVR-X2400H הוא דנון קלאסי עם הצליל החם והמסורתי של דנון יפן. מי שאוהב סאונד חם ונאמן למקור, יבחר בדנון בלי היסוס.


אחריות מורחבת 24 חודשים ( שנתיים) ע"י היבואן הרשמי בישראל.

רסיבר קולנוע ביתי  Denon AVR-X2400H

מאפיינים
7 ערוצים, 150W לערוץ (6 אוהם)
הספק סטריאו 95watt 2ch Drive, 20Hz-20KHz, 0.08% THD
תחום תדרים 10Hz 100kHz
תדרי FM 87.5 - 108 MHz
מתח כניסה AC 230 V, 50 Hz 
צריכת הספק מקסימלי 500W  במצב המתנה רק 0.1W
מידות 434 *167* 339 מ"מ
משקל 9.4 ק"ג
צבע שחור
כניסות
8 כניסות HDMI (מתוכן אחת קדמית)
2 כניסה אופטית דיגיטלית
4 כניסות סטריאו אנלוגיות
2 כניסות וידאו קומפוזיט

2 כניסת וידאו קומפוננט
1 כניסת USB קדמית
1 חיבור רשת Ethernet
1 כניסת אוזניות
יציאות
2 יציאות HDMI
1 יציאת קומפוזיט
1יציאת קומפוננט
2 יציאות קדם לסאבוופר

חיבורי אנטנה AM/FM
2 אנטנות WIFI
7 יציאות לרמקולים
1 יציאת קדם סטריאו ZONE2


תמיכה בפורמטים
Dolby TrueHD
Dolby Atmos
Dolby Surround
DTS HD Master
DTS:X 
DTS 192/24
המרה D/A 24bit 192khz

המרה A/D 24bit 96khz
רדיו אינטרנט WMA/MP3
TuneIn
ממשק AirPlay
Bluetooth
תמיכה בDNLA 1.5
פיענוח קבצי DSD ALAC MP3, WMA (DRM), AAC (not DRM), FLAC, WAV 
הצגת קבצי jpeg
תמיכה בהצגת לוגו אלבום מתנגן

אחריות: מורחבת שנתיים ע"י היבואן הרשמי של דנון בישראל
 

מחיר: ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •  
  •  
  •