denon heos avr | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

מוצרים

Denon heos avr

רסיבר אלחוטי לקולנוע ביתי מהפכני Denon Heos AVR

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני
  • סרטונים

רסיבר אלחוטי לקולנוע ביתי מהפכני  Denon Heos AVR


סוף סוף לאחר עשרות שנים קיים פתרון אלחוטי, נגיש, עבור מערכת קולנוע ביתי. כיוון שלטלוויזיות כיום אין למעשה צליל ששווה משהו, אנחנו נאלצנו לבחור אחת משתי חלופות, סאונד-בר שמותקן מתחת למסך המעניק צליל עדיף על הטלוויזיה אבל מאוד מוגבל וכמובן לא סראונד בכלל או מערכת קולנוע ביתי, הכוללת רסיבר רב ערוצי, 5 או יותר רמקולים וסאב וופר, הצליל במערכת בהחלט טוב עד מעולה תלוי בתקציב, ויש סראונד איכותי, אבל זה מצריך תשתית מתאימה בקירות או  כבלים רצים דרך הסלון ...בנוסף הרסיברים כולם גדולים, רחבים וגבוהים ובעידן העצוב העכשווי פשוט נראים כמו דינוזאורים.
כאן נכנסת חברת Denon היפנית עם מוצר מהפכני שכאשר רואים אותו שואלים "איך לא חשבו על זה קודם?" זהו רסיבר קולנוע ביתי 5.1 אלחוטי, מעוצב מאוד וקטן מאוד, יחד עם זאת מכיל את כל התכונות הדרושות לקולנוע ביתי בסלון. הספק של 100W לערוץ, 4 כניסות HDMI 2.0a/HDCP 2.2 מהדור האחרון כמובן רזולוציה UltraHD 4K בנוסף כניסות אופטיות ודיגיטאליות ושתי כניסות אנאלוגיות, מאפשרות לחבר את כל אשר תחפצו ויותר מזה. אין פנל קדמי מגושם עם "מיליון" כפתורים מפחידים, יש רק כפתור ווליום בודד, פנל אלומיניום איכותי מבריק, ציינתי כבר שהוא קטן? גובה רק 9 ס"מ ועומק רק 28 ס"מ בערך מחצית נפח מהרסיברים הקונבנציונליים. הרסיבר מייצר את הרשת שלו בתדר 5Ghz ומשדר לרמקולי סראונד ואם צריך גם לסאב אלחוטי, למרות שקיימת יציאה לסאב רגיל. בנוסף בפנל האחורי ישנם חיבורי רמקול רגילים עבור השלישייה הקדמית, המשמעות היא שאם יש לכם כבר רמקולים אתם לא צריכים לרכוש חדשים וניתן להשתמש בקיים.
בהיות דנון חברה מובילה בעולם, המתגאה בצדק באיכות הצליל של המוצרים שלה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי גם Heos AVR מצויד בהגברה איכותית מהדור החדש class-D המספקת צליל מעולה גם לרמקולים רצפתיים גדולים כדוגמת Monitor Audio Silver 6 
רסיבר אלחוטי Denon Heos AVR תומך בשידורים עם Dolby TrueHD & DTS Master Audio כך שאתם מקבלים חוויית קולנוע ביתי עשירה ומלאה בסלון ביתכם.
בהיותו הרסיבר המתקדם ביותר מסוגו, המתכננים לא זנחו גם את החדרים האחרים, הרסיבר שייך למשפחת Denon Heos על כל המשתמע מכך, אתם יכולים למקם ללא חיווט, רק חיבור שקע חשמלי, רמקולים בכל חדר שתבחרו, במרפסת, במטבח וכל הרמקולים האלו "ידברו" ביחד או לחוד לפי הפקודה שלכם.
הרסיבר מגיע עם שלט לפעולות הבסיסיות, אבל למעשה אין צורך בשלט כי את עוצמת הווליום ניתן לכוון עם השלט של הטלוויזיה ו/או הממיר וכמובן שליטה מלאה דרך הסמארטפון / טאבלט / מחשב.
כיאה למוצר עדכני, הרסיבר מתחבר לרשת באופן אלחוטי או קווי, ומכיל בתוכו אפליקציות לניגון של כל סוגי התכנים הקיימים, כולל ברזולוציה הכי גבוהה DSD שזו המילה האחרונה באיכות צליל. ניתן לנגן את כל מה שיש על הטלפון או על המחשבים בבית בקלות מדהימה ופשטות וזה בנוסף לתכנים ישירות מהאינטרנט כמובן.
קלות הפעלה ועיצוב כבר הזכרנו, לזה תוסיפו חיבור יציאה למסך HDMI ARC כך שגם הטלוויזיה שלכם אם היא חכמה תוכל להשמיע תכנים ללא כבלים נוספים ואתם מקבלים את החבילה האולטימטיבית.
מערכת קולנוע ביתי אלחוטית, איכותית, עם יכולות מולטירום לחדרים אחרים, פשטות הפעלה ועיצוב מינימליסטי ונקי, יחד עם כל התכונות המתקדמות שניתן לקבל מרסיבר.
Denon Heos AVR הוא בהחלט מוצר מנצח ומהפכני.

רסיבר עם רמקולים אלחוטיים HEOS הפתרון למערכת קולנוע עם רמקולים אלחוטיים ללא פשרות.

 

מחיר: ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •