רמקולים מדפיים Monitor Audio Gold GX50 | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות הגברה - קולנוע ביתי

רמקולים - מערכות כריזה - מעבדה

04-9986971

Monitor Audio Gold GX50

רמקולים מדפיים מוניטור אודיו Gold GX50

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני

רמקולים מדפיים Monitor Audio Gold GX50 מפוסלים ומעוצבים על מנת להכיל את אלמנט המיד/באס המתקדם ביותר בטכנולוגיית RST והטוויטר החדש המהפכני, שתוכנן מדף חלק במיוחד עבור סדרת ה-Platinum בתצורת C-CAM H.F ribbon transducer. צלילי הבאס המדוייקים המופקים מהרמקול משכיחים את גודלו הקומפקטי וכמובן הגבוהים האולטימטיביים שיוצאים מטוויטר שיכול להגיע ל-60Khz ( הרבה מעבר לטווח השמע שלנו) ותוכנן במיוחד על מנת להפיק את תדרי האמצע שאוזן אנושית כל כך רגישה אליהם בצורה מושלמת. רמקולים מדפיים Monitor Audio Gold GX50 זכו בכל פרס אפשרי ובציון 5 כוכבים בכל מגזין נחשב בתחום האודיו בעולם.
ציטוט מתוך ביקורת בגליון Hi-Fi Choice:

Monitor Audio's GX50 speaker is a potent performer, majoring on insight, clarity and soundstaging. It opens up recordings in a way that few price rivals can

יחידת קרוסאובר crossover בתוך רמקול Monitor Audio Gold GX50
יחידת הקרוסאובר קריטית בתפקידה כמחלקת את טווח התדרים ומפנה את הצלילים לאלמנטים המתאימים בתוך הרמקול. מחלקת ההנדסה של מוניטור אודיו נהנית מעשרות שנים של ניסיון והצלחה בבניית רמקולים מעולים לאודיופילים  והרכיבים לקרוסאובר בסדרת ה-Gold נבחרים ונבחנים בקפדנות יתרה ממש אחד אחד. היחידות ממוקמות על משטחים יעודיים בתחתית הרמקול על מנת להשיג בידוד אופטימאלי ללא הפרעות. חיבורי הרמקול החיצוניים מצופים זהב. החיווט  מבוצע עם חוטי Pureflow® מיוחדים, אלו הם חוטים מנחושת טהורה בציפוי כסף, כל חוט מורכב מ-160 גידים של 0.1 מ"מ  השזורים באופן מיוחד. התוצאה היא כבל עמיד לאורך שנים עם יכולת העברה מעולה ושיפור ניכר במיוחד בטווחים הגבוהים לעומת חוטי רמקול רגילים.

המארז
על מנת להפיק את המירב מאלמנטים לרמקולים יש צורך במארז תואם. רמקולים GX50 מורכבים בעבודת יד משכבות עץ MDF רבות עד עובי 20 מ"מ. הצורה המתעגלת מאחור ביחד עם חיזוקים פנימיים רדיאליים מונעת רעידות לא רצויות וגלים עומדים בתוך הרמקול, כל זאת על מנת שתשמעו רק את הצליל הטהור והמקורי של המוסיקה. שישה צבעי גימור אקסקלוסיביים עומדים לרשותכם, כולם בגימור ידני מוקפד ואחד עשר (11) שכבות לקה, כל זוג רמקולים לאחר התאמה טונאלית מושלמת בחדר אקוסטי עובר גימור נפרד על מנת להבטיח אחידות בגימור ובגוון. אכן יש על מה להתגאות. רגליות מיוחדות חרוטות מגוש יחיד ומעמדי רצפה תואמים ניתנים להזמנה לפי דגם הרמקול.

 

רמקול עשיר בצליל לכל סגנון מוסיקה, קלאסי, ג'אז, רוק שתוכלו להנות ממנו שנים רבות.

ניתן לתאם השמעה בחנותנו או בבית הלקוח ( רק עם ציוד מתאים)
הבחירה של האוזניים שלך
Monitor Audio Gold GX50
 

אחריות 5 שנים ע"י היבואן המקורי בישראל

רמקולים מדפיים מוניטור אודיו Monitor Audio Gold GX50

סדרה - Gold GX
    מבנה  2way
    תחום תדרים - 55Hz-60kHz
    רגישות  ( 86dB - ( 1W@1M
    התנגדות נומינלית -  8ohms
    עוצמה  ( 100W  - ( RMS
    עוצמת הקול המקסימאלית S.P.L - 109.8 dBA
    מאזן באסים - באס רפלקס אחורי HiVe port system
    תדר חיתוך קרוסאובר  2.3Khz
    גימור -  6 צבעי גימור יוקרתיים לבחירה
    סוגי דרייברים -
        יחידת מיד-באס
        בטכנולוגיית RST
        בקוטר 140מ"מ ("5.5)
        יחידת טויטר C-CAM H.F ribbon transducer
     מידות -
        עומק - 263 מ"מ
        גובה - 300 מ"מ
        רוחב - 170 מ"מ
    משקל - 7.5  ק"ג
אחריות מלאה 5 שנים

מחיר: 8990 ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •