VSX-424-K רסיבר | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות קולנוע ביתי

רסיברים - רמקולים - סטרימרים

04-9986971

מוצרים

VSX-424-K רסיבר

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-424-K כולל 3D and 4K Ultra HD

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני

Pioneer Ultra HD 4K Pass Through

130 וואט לערוץ של אודיו איכותי וטכנולוגיה עכשוית מתקדמת ואפילו עתידית, הופכים את רסיבר קולנוע ביתי Pioneer Vsx 424-K לרסיבר המושלם על מנת להכנס לעולם מערכות קולנוע ביתי תוצרת פיוניר בצורה טובה ובזול.

חיבור לעולם העכשוי מעולם לא היה פשוט יותר

רסיבר  Vsx-523-K  מביא ללא מאמץ ובאלגנטיות את ספריית המוסיקה שלך למקום ששם אתה צריך את זה, לסלון שלך. אם זה דרך חיבור USB בעזרת דיסק און קי או טלפון חכם או טאבלט, תוכל לנגן ולשמוע את המוסיקה שלך בקלות דרך חיבור יעודי קדמי ששודרג על מנת לנגן קבצים באיכות גבוהה WMA, AAC, בנוסף ל-MP3. רסיבר VSX-523-K תומך בסמארטפונים והטאבלטים האחרונים.

בקרת צלילים מושלמת

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer vsx-424-k תומך בכל הפורמטים האחרונים והמתקדמים כגון: Dolby® TrueHD and DTS-HD® Master Audio על מנת לתת לסרטים שלכם איכות צליל ללא תחרות. בכך הוא עולה על כל הרסיברים האחרים בקבוצת המחיר שלו. בנוסף לכך רסיבר קולנוע ביתי פיוניר vsx-424-k כמו הדגמים המתקדמים יותר של פיוניר מצוייד בפיתוח בלעדי של חברת פיוניר MCACC מערכת כיול אקוסטית בעזרת מיקרופון מיוחד הכלול ללא תשלום נוסף והתאמה רב ערוצית לחדר שלך.

מערכת יחודית Front Stage Surround Advance דואגת לכך שגם אם אין לך רמקולים אחוריים עדיין תוכל להנות מצליל הקפי (סראונד) מלא דרך רמקולים קדמיים, שניים, שלושה או חמישה בזכות מערכת זו אתם לא חייבים לדאוג להעברת כבלים לרמקולים לחלק האחורי של החדר ועדיין להנות מצליל היקפי בקולנוע ביתי. מערכת התאמת ווליום אוטומתית מווסת את העוצמה לפי מקור השמע, כך שטלוויזיה, CD, וקבצי מחשב ישמעו ברמה שאתה מבקש, וזאת בנוסף ליציאת אוזנית יעודית ו-11 מצבי סראונד יחודיים.

טכנולוגיית 2.0 HDMI עדכנית ביותר כולל 3D and 4K Ultra HD

הרסיברים החדשים של Pioneer ברמת הביניים ומעלה תומכים בטכנולוגיה האחרונה ביותר 2.0 HDMI כמובן כולל 3D מלא גם במשחקים. רסיבר VSX-424 תומך בטכנולוגיית Ultra HD 4K ומאפשר העברה של שידור גם כאשר הרסיבר מכובה ( נמצא במצב  Standby) תכונה זו שולבה ב VSX-424 למרות מחירו הנמוך ומסמנת את הרצינות של חברת Pioneer  לגבי דגמי הכניסה של רמת הביניים בקו מוצריה.

העברת שידור HDMI במצב המתנה חייבת להיות לכל מי מחזיק טלוויזיה עכשווית מתקדמת. ולסיום אי אפשר בלי מילה על איכות ההרכבה והחומרים שעולים על המתחרים פי כמה וכמה.

מצב ECO לשמירה על הסביבה וחסכון עצום באנרגיה

תכונת חסכון ECO-MODE  ברסיברים החדשים של פיוניר היא ממש מהפכנית, להבדיל מהרבה מוצרים המתהדרים בכך שהם מוצרים "ירוקים" כאשר למעשה הם רק קצת חסכניים מהמוצר המקביל, רסיבר VSX-424 של פיוניר הוא אכן מוצר "ירוק" לחלוטין הבנוי בהתאם לכל התקנים האחרונים המחמירים. מצב חסכון ברסיבר פיונירצריכת אנרגיה של 0.1 וואט בלבד במצב המתנה תוך תמיכה ב HDMI CEC ויכולת התאמה דינאמית של צריכת החשמל בזמן עבודה בהתאם למצבי ניגון והכניסות הפועלות, לדוגמא: אם כל כניסה צורכת X וואטים, הרסיבר מזהה שיש שימוש רק בכניסה אחת ומכבה לחלוטין את שאר הכניסות וכך חוסך, בנוסף אם אתם שומעים מוסיקה בסטריאו, יחידות ההגברה של שאר הערוצים לא יכנסו לעבודה ועוד כל מיני שיפורים טכנולוגיים.

 

אחריות מורחבת לשלוש שנים ( 36 חודשים) ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם פיוניר VSX-424

מחיר מיוחד כולל משלוח לזמן מוגבל 1990 ש"ח

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-424-K


130W לערוץ לפי 1Khz, 1% THD, 6Ω
20Hz-20kHz .08% THD @ 8 Ω -80W
5.1 ערוצים
בנוסף ערוץ עבור סאב וופר
כניסות -
4 כניסות HDMI
2 כניסות קומפוזיט
1 כניסה אודיו
1 כניסות קואקסיאליות
1 כניסות אופטיות
1 כניסה קדמית USB
יציאות -
1 יציאת HDMI
1 יציאות קומפוזיט
1 יציאת אוזניות
1 יציאה לסאב וופר אקטיבי
תחנות רדיו לשליטה וכיוון
מנגנון Deep Colour מבטיח שכל מעברי הצבע gradients מובאים עם הרמה הגבוהה ביותר של דיוק.
x.v.Colour
HDMI ARC
HDMI 3D
Ultra HD 4K
שלט רחוק
צריכת חשמל במצב עבודה - 415W
צריכת חשמל במצב המתנה- 0,1W
משקל - 8.3 ק"ג
מידות במ"מ:
רוחב - 435
גובה - 168
עומק - 332
מצבי סוראונד: 11+1
דרישת חשמל - AC 220 - 230 V50 / 60 Hz
מעבד דיגיטלי:
Texas Instruments AureusTM
פרטי הגברה:
ממיר דיגיטל לאנלוג - 24bit / 192 kHz
ממיר אנלוג לדיגיטל - 24bit / 96 kHz


אחריות מורחבת 3 שנים ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם Pioneer vsx 424-k

מחיר: 1990 ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •