VSX-524-K רסיבר | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות קולנוע ביתי

רסיברים - רמקולים - סטרימרים

04-9986971

מוצרים

VSX-524-K רסיבר

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-524-K כולל 3D and 4K Ultra HD

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני
  • סרטונים

Pioneer Ultra HD 4K Pass Through

140 וואט לערוץ של אודיו איכותי וטכנולוגיה עכשווית, מתקדמת ועתידית, הופכים את רסיבר הקולנוע ביתי Pioneer Vsx 524-K לרסיבר מעולה, לכניסה לעולם הקולנוע ביתי של פיוניר בצורה מושלמת.

 

 

חיבור לעולם המחר מעולם לא היה פשוט יותר

רסיבר  Vsx-524-K  מביא ללא מאמץ ובאלגנטיות את ספריית המוסיקה לסלון שלך. אם זה דרך חיבור USB בעזרת כונן USB, טלפון חכם או טאבלט, תוכל לנגן ולשמוע את המוסיקה שלך בקלות דרך חיבור יעודי קדמי ששודרג על מנת לנגן גם קבצים באיכות גבוהה WMA, AAC, Flac בנוסף ל-MP3. רסיבר VSX-524-K תומך בכל הסמארטפונים והטאבלטים האחרונים כולל iPhone® 6.

 

בקרת צלילים מושלמת

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer vsx-524-k תומך בכל הפורמטים האחרונים והמתקדמים כגון: Dolby® TrueHD and DTS-HD® Master Audio על מנת לתת לסרטים שלכם איכות צליל ללא תחרות. בכך הוא עולה על כל הרסיברים האחרים ברמת המחיר שלו. בנוסף לכך רסיבר קולנוע ביתי פיוניר vsx-524-k  מצוייד בפיתוח בלעדי של חברת פיוניר MCACC מערכת כיול אקוסטית - כמו הדגמים המתקדמים יותר של פיוניר-  המבצעת כיול בעזרת מיקרופון מיוחד הכלול בערכת הרסיבר, ומאפשר התאמה רב ערוצית לחדר הקולנוע והמוזיקה שלך.

מערכת יחודית Front Stage Surround Advance דואגת לכך שגם אם אין רמקולים אחוריים עדיין ניתן להנות מצליל הקפי (סראונד) מדומה דרך רמקולים קדמיים, שניים או שלושה. בזכות מערכת זו אתם לא חייבים לדאוג להעברת כבלים לרמקולים לחלק האחורי של החדר ועדיין להנות מצליל היקפי בקולנוע ביתי. מערכת התאמת ווליום אוטומטית מווסתת את העוצמה לפי עוצמת מקור השמע, כך שטלוויזיה, CD, וקבצי מחשב ישמעו בעוצמת הווליום הרצויה, וזאת בנוסף ליציאת אוזניות  ו-11 מצבי סראונד יחודיים.

 

טכנולוגיית HDMI 2.0 עדכנית ביותר כולל 3D and 4K2K Ultra HD

הרסיברים החדשים של Pioneer ברמת הביניים ומעלה תומכים בטכנולוגיה האחרונה ביותר של HDMI 2.0 כמובן כולל 3D מלא גם במשחקים. רסיבר VSX-524 תומך ברזולוציות Ultra HD 4K בקצב של 60 פריימים לשניה. גרסת HDMI 2.0 בעלת תאימות מלאה לאחור, ותומכת בכל פורמטי הHDMI הקודמים. חיבור הHDMI תומך בתכונת 4K Pass Through ומאפשר העברה של שידור גם כאשר הרסיבר כבוי (נמצא במצב Standby) תכונה זו שולבה ב VSX-524 למרות מחירו הנמוך ומסמנת את הרצינות של חברת Pioneer  לגבי דגמי הכניסה של רמת הביניים בקו מוצריה. רסיבר VSX524 תומך בתכונת ARC - audio return channel המאפשרת לשמוע תכני טלוויזיות חכמות ברסיבר דרך כבל הHDMI הקיים. זו תכונה שחייבת להיות ברסיבר לכל מי שמחזיק טלוויזיה חכמה מתקדמת. 

 

מצב ECO לשמירה על הסביבה וחסכון עצום באנרגיה

תכונת חסכון ECO-MODE  ברסיברים החדשים של פיוניר היא מהפכנית, להבדיל מהרבה מוצרים המתהדרים בכך שהם מוצרים "ירוקים" כאשר למעשה הם רק מעט חסכניים מהמוצר המקביל, רסיבר VSX-523 של פיוניר הוא מוצר "ירוק" לחלוטין הבנוי בהתאם לכל התקנים האחרונים המחמירים. מצב חסכון ברסיבר פיונירצריכת אנרגיה של 0.1 וואט בלבד במצב המתנה תוך תמיכה ב HDMI CEC ויכולת התאמה דינאמית של צריכת החשמל בזמן עבודה בהתאם למצבי ניגון והכניסות הפועלות, לדוגמא: אם כל כניסה צורכת X וואטים, הרסיבר מזהה שיש שימוש רק בכניסה אחת ומכבה לחלוטין את שאר הכניסות וכך חוסך, בנוסף אם אתם שומעים מוסיקה בסטריאו, יחידות ההגברה של שאר הערוצים לא יכנסו לעבודה ועוד כל מיני שיפורים טכנולוגיים.

 

 

 

 

אחריות מורחבת לשלוש שנים ( 36 חודשים) ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם פיוניר VSX-524

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-524-K


140W לערוץ לפי 1Khz, 1% THD, 6Ω
20Hz-20kHz .08% THD @ 8 Ω -80W
5.1 ערוצים
בנוסף ערוץ עבור סאב וופר
כניסות -
4 כניסות HDMI
2 כניסות קומפוזיט
3 כניסות אודיו אנלוגי
1 כניסות קואקסיאליות
1 כניסות אופטיות
1 כניסה קדמית USB
יציאות -
1 יציאת HDMI
1 יציאות קומפוזיט
1 יציאת אוזניות
1 יציאה לסאב וופר אקטיבי
תחנות רדיו לשליטה וכיוון
מנגנון Deep Colour מבטיח שכל מעברי הצבע gradients מובאים עם הרמה הגבוהה ביותר של דיוק.
x.v.Colour
HDMI ARC
HDMI 2.0
Ultra HD 4K
שלט רחוק
צריכת חשמל במצב עבודה - 415W
צריכת חשמל במצב המתנה- 0,1W
משקל - 8.3 ק"ג
מידות במ"מ:
רוחב - 435
גובה - 168
עומק - 332
מצבי סראונד: 9+1
דרישת חשמל - AC 220 - 230 V50 / 60 Hz

מעבד דיגיטלי:
Texas Instruments AureusTM
פרטי הגברה:
ממיר דיגיטל לאנלוג - 24bit / 192 kHz
ממיר אנלוג לדיגיטל - 24bit / 96 kHz


אחריות מורחבת 3 שנים ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם Pioneer vsx 524 k

מחיר: 2290 ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •