VSX-824-K רסיבר | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות קולנוע ביתי

רסיברים - רמקולים - סטרימרים

04-9986971

מוצרים

VSX-824-K רסיבר

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-824-K Utra HD 4K

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני
  • סרטונים

140 וואט לערוץ של אודיו איכותי וטכנולוגיה עכשווית, מתקדמת ועתידית, הופכים את רסיבר הקולנוע ביתי Pioneer Vsx 824-K לרסיבר מעולה לקולוע ביתי, ולהזרמת מוזיקה מהרשת. 5.2 ערוצים של עוצמה סוחפת וסאונד מפעפע.

 
 
חיבור לעולם המחר מעולם לא היה פשוט יותר

רסיבר  Vsx-824-K  מביא ללא מאמץ ובאלגנטיות את ספריית המוסיקה לסלון שלך. אם זה דרך חיבור הרשת, או USB בעזרת כונן USB, טלפון חכם או טאבלט, תוכל לנגן ולשמוע את המוסיקה שלך בקלות דרך חיבור יעודי קדמי ששודרג על מנת לנגן גם קבצים באיכות גבוהה WMA, AAC, Flac בנוסף ל-MP3. ולהזרים מוזיקה מכל מקום בבית ובעולם דרך חיבור הרשת והאפליקצה התואמת. רסיבר VSX-824-K תומך בכל הסמארטפונים והטאבלטים האחרונים כולל iPhone® 6.

VSX824K הוא רסיבר מתקדם בעל קישוריות לרשת. לרסיבר חיבור רשת חוטי (או אלחוטי בעזרת שימוש במתאם AS-WL300) המאפשר להזרים דרכו מוזיקה מכל מקום. כל ספריית המוזיקה שלך, ממחשב בבית, מסמארטפון, מאיחסון ענן או מNAS מנוגנת ישירות ובקלות דרך הרסיבר. אין צורך להעביר קבצים ולהסתובב עם התקני איכסון; הרסיבר קורא בעצמו את הקבצים מספריית המוזיקה שלכם. תמיכה בפורמט AirPlay® של אפל מאפשרת חיבור מושלם ל iTunes®. תמיכה בHTC Connect™ מאפשרת גישה אלחוטית מסמארטפונים עם מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד ללא אפליקציה יעודית.  רסיבר VSX-824 כולל חיבור לvTuner המאפשר להאזין לעשרות אלפי תחנות רדיו איטרנטיות מכל העולם (כולל תחנות ישראליות) בכל ז'אנר ובאיכות גבוהה. לרסיבר תמיכה בתקן DLNA® 1.5 להזרמת מוזיקה בסטרימינג.

 

שליטה מלאה מסמארטפון דרך אפליקציה

באמצעות האפליקציה החינמית iControlAV5 לאייפון ולאנדרואיד, ניתן לשלוט בכל הפונקציות של הרסיבר מכל מקום בבית בלי צורך בשלט. השלטיה ברסיבר באמצעות אלפיקציה מאפשרת שליטה נוחה מכל מקום, בלי צורך להיות מול המכשיר, או להפעיל את הטלוויזיה. במסך האפליקציה ניתן לראות את כל ספריית המוזיקה, כמו גם את תחנות רדיו אינטרנט בפירוט מלא ובנוחות. הממשק דרך אפליקציה הופך את השימוש ברסיבר לאינטואטיבי ושימושי עבור כל בני הבית בכל עת, ולא רק לצפיה בסרטים.


 
בקרת צלילים מושלמת

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer vsx-824-k תומך בכל הפורמטים האחרונים והמתקדמים כגון: Dolby® TrueHD and DTS-HD® Master Audio על מנת לתת לסרטים שלכם איכות צליל ללא תחרות. בנוסף לכך רסיבר קולנוע ביתי פיוניר vsx-824-k  מצוייד בפיתוח בלעדי של חברת פיוניר MCACC מערכת כיול אקוסטית - כמו הדגמים המתקדמים ביותר של פיוניר-  המבצעת כיול בעזרת מיקרופון מיוחד הכלול בערכת הרסיבר, ומאפשר התאמה רב ערוצית לחדר הקולנוע והמוזיקה שלך.

מערכת יחודית Front Stage Surround Advance דואגת לכך שגם אם אין רמקולים אחוריים עדיין ניתן להנות מצליל הקפי (סראונד) מדומה דרך רמקולים קדמיים, שניים או שלושה. בזכות מערכת זו אתם לא חייבים לדאוג להעברת כבלים לרמקולים לחלק האחורי של החדר ועדיין להנות מצליל היקפי בקולנוע ביתי. מערכת התאמת ווליום אוטומטית מווסתת את העוצמה לפי עוצמת מקור השמע, כך שטלוויזיה, CD, וקבצי מחשב ישמעו בעוצמת הווליום הרצויה, וזאת בנוסף ליציאת אוזניות  ו-9 מצבי סראונד יחודיים.

 
טכנולוגיית HDMI 2.0 עדכנית ביותר כולל 3D and 4K2K Ultra HD

הרסיברים החדשים של Pioneer ברמת הביניים ומעלה תומכים בטכנולוגיה האחרונה ביותר של HDMI 2.0 כמובן כולל 3D מלא גם במשחקים. רסיבר VSX-824 תומך ברזולוציות Ultra HD 4K בקצב של 60 פריימים לשניה. גרסת HDMI 2.0 בעלת תאימות מלאה לאחור, ותומכת בכל פורמטי הHDMI הקודמים. חיבור הHDMI תומך בתכונת 4K Pass Through ומאפשר העברה של שידור גם כאשר הרסיבר כבוי (נמצא במצב Standby). רסיבר VSX824 תומך בתכונת ARC - audio return channel המאפשרת לשמוע תכני טלוויזיות חכמות ברסיבר דרך כבל הHDMI הקיים. זו תכונה שחייבת להיות ברסיבר לכל מי שמחזיק טלוויזיה חכמה מתקדמת. כניסת HDMI תומכת MHL 2.0 מאפשרת חיבור ישיר לסמארטפונים וניגון וידאו דרך הרסיבר ישירות.

 
מצב ECO לשמירה על הסביבה וחסכון עצום באנרגיה

תכונת חסכון ECO-MODE  ברסיברים החדשים של פיוניר היא מהפכנית, להבדיל מהרבה מוצרים המתהדרים בכך שהם מוצרים "ירוקים" כאשר למעשה הם רק מעט חסכניים מהמוצר המקביל, רסיבר VSX-824 של פיוניר הוא מוצר "ירוק" לחלוטין הבנוי בהתאם לכל התקנים האחרונים המחמירים. צריכת אנרגיה של 0.1 וואט בלבד במצב המתנה תוך תמיכה ב HDMI CEC ויכולת התאמה דינאמית של צריכת החשמל בזמן עבודה בהתאם למצבי ניגון והכניסות הפועלות, לדוגמא: אם כל כניסה צורכת X וואטים, הרסיבר מזהה שיש שימוש רק בכניסה אחת ומכבה לחלוטין את שאר הכניסות וכך חוסך, בנוסף אם אתם שומעים מוסיקה בסטריאו, יחידות ההגברה של שאר הערוצים לא יכנסו לעבודה.

 

 

אחריות מורחבת לשלוש שנים ( 36 חודשים) ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם פיוניר VSX-824

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer vsx-824-k


DLNA 1.5 Certified

Windows 7 Certified

שלט רחוק לומד

140W

התנגדות 6Ω

5.2 ערוצים

כניסות -

6 כניסות HDMI 
כולל כניסה קדמית, וכניסה תומכת MHL 2.0

3 כניסות סטריאו אנלוגיות

2 כניסות תמונה קומפוזיט

1 כניסות קואקסיאליות

1 כניסות אופטיות

1 USB קדמית

1 Ethernet

כניסת Bluetooth עבור מתאם AS-BT200


כניסת מתאם WIFI AS-WL300


1 יציאת HDMI

1 יציאות קומפוזיט


2 יציאות לסאב וופר

ניגון קבצים

Via LAN/USB: MP3, WAV, AAC, WMA, FLAC

192 kHz/24-Bit Audio playback: WAV, FLAC

תומך הפורמטים של HD Audio:

Dolby TrueHD

DTS-HD Master Audio

Audio Return Channel

Control with HDMI

עדכוני תוכנת המכשיר דרך מחבר ה - USB

רדיו אינטרנט vTuner

AirPlay

תאימות דורות:

iPad,iPad2,iPhone5, iPhone5S iPhone 4S,iPhone 4,iPhone 3GS,iPhone 3G,iPhone, iPod touch 4G/3G/2G/1G, iPod nano 6G(אדיו בלבד)/ 5G/4G/3G

פעולות הנתמכות: Audio & video playback / On-screen album art / טעינת המכשיר.
פורמטים ומצבי סוראונד:
Dolby Digital

Dolby Digital EX

Dolby Digital Plus

Dolby Pro Logic II

Dolby Pro Logic IIx

Dolby Pro Logic IIz

Dolby True HD

DTS

DTS ES

DTS Neo: 6

DTS 96/24

DTS Express

DTS-HD High Resolution Audio

DTS-HD Master Audio

רדיו AM/FM

30 זכרונות לתחנות רדיו

Auto Level Control

Auto Surround

ממיר DSD-to-PCM

שליטת טווח דינמי

Headphone Surround - מצב סוראונד באוזניות

Front Stage Surround Advance

Loudness

Midnight Listening Mode

Phase Control

MCACC - מנגנון אוטומטי לכיוון המערכת

Sound Delay - LipSync

Advanced Sound Retriever

Sound Retriever AIR

Stream Direct

Symmetric EQ
וידאו:
Deep Colour

3D Ready

x.v.Colour

HD Digital Film Direct 24
נתוני חשמל ועוצמה:
יציאת עוצמה לכל ערוץ - 140W

1kHz, 1% THD, 6Ω - Condition

דרישת זרם חשמל - AC 220 - 230 V / 50/60 Hz

צריכת חשמל - 450 W

צריכת חשמל במצב השהיה - 0.1 W

Auto Power Down
נתונים כללים:
Texas Instruments AureusTM TMS320DA788 - Digital Signal Processor

ממיר דיגיטל לאנלוג - 24bit / 192 kHz

ממיר אנלוג לדיגיטל - 24bit / 96 kHz

 

מידות במ"מ:

רוחב - 435 מ"מ

גובה - 168 מ"מ

עומק - 332.5 מ"מ

משקל - 8.3 ק"ג

אחריות מורחבת לשלוש שנים ( 36 חודשים) ע"י היבואן הרשמי בישראל לדגם פיוניר VSX-824

מחיר: 3490 ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •