pioneer vsx 923 VSX-924-K רסיבר | שיגידר - מערכות שמע מתקדמות

מערכות קולנוע ביתי

רסיברים - רמקולים - סטרימרים

04-9986971

מוצרים

VSX-924-K רסיבר

רסיבר קולנוע ביתי מתקדם Pioneer VSX-924-K רב אזורי

  • פרטי המוצר
  • מידע טכני
  • סרטונים

רסיבר Pioneer VSX-924-k, הרסיבר המושלם של פיוניר לעולם הקולנוע הביתי המתקדם. 7.2 יציאות סאונד מושלם באיכות בלתי מתפשרת בכל עוצמה והתאמה למגוון עצום של מערכות רמקולים תוך הוצאת צליל רבגוני ומלא משמעויות. VSX-924 הוא רסיבר מולטי-זון מלא, המאפשר הוצאת אודיו ותמונה שונים בUHD לשני אזורים נפרדים.

 

הרסיבר VSX-924-K זכה בפרס EISA לשנים 2014-2015.

EISA  נחשב לאיגוד המגזינים היוקרתי ביותר בעולם בתחום המולטימדיה, המורכב מלא פחות מחמישים מגזינים של קבוצות עניין שונות הקיימים בעשרים מדינות אירופאיות.

בחודש יוני בכל שנה, העורכים הראשיים של המגזינים החברים ב- EISA נפגשים במטרה להחליט אלו מהמוצרים אותם ניתחו בפרסומים שלהם במהלך השנה האחרונה. צוות השופטים של EISA העניק לרסיבר דגם VSX-924 את התואר היוקרתי של "רסיבר קולנוע ביתי הנבחר לשנת 2014-2015".  אלו הן המילים בהן עשה שימוש צוות השופטים של EISA על מנת לתאר את הרמה הביצועית ואת מערכת המאפיינים של דגם VSX-924:

“AN INSPIRED PRODUCT THAT DELIVERS MASSES OF HIGH-END ENTERTAINMENT AT A TRULY AFFORDABLE PRICE”

 

 

צליל מושלם

רסיבר קולנוע ביתי Pioneer vsx-924-k תומך בכל הפורמטים האחרונים והמתקדמים כגון: Dolby Pro Logic IIz TrueHD ,Dolby True HD, DTS Neo X, DTS-HD Master Audio על מנת לתת לסרטים שלכם איכות צליל ללא תחרות. בנוסף לכך רסיבר קולנוע ביתי פיוניר vsx-924-k מצוייד בפיתוח בלעדי של חברת פיוניר MCACC מערכת כיול אקוסטית המבצעת כיול בעזרת מיקרופון מיוחד הכלול בערכת הרסיבר, ומאפשר התאמה רב ערוצית לחדר הקולנוע והמוזיקה שלך. רסיבר VSX-924 כולל את הגרסה המתקדמת של MCACC, בעלת 9 שלבי מדידה וכיול.

מערכת יחודית Front Stage Surround Advance דואגת לכך שגם אם אין רמקולים אחוריים עדיין ניתן להנות מצליל הקפי (סראונד) מדומה דרך רמקולים קדמיים, שניים או שלושה. בזכות מערכת זו אתם לא חייבים לדאוג להעברת כבלים לרמקולים לחלק האחורי של החדר ועדיין להנות מצליל היקפי בקולנוע ביתי. מעבד אודיו SABRE Premier Audio מתקדם מבצע את כל עיבודי הצליל במערכת. מערכת התאמת ווליום אוטומטית מווסתת את העוצמה לפי עוצמת מקור השמע, כך שטלוויזיה, CD, וקבצי מחשב ישמעו בעוצמת הווליום הרצויה, וזאת בנוסף ליציאת אוזניות  ו-11 מצבי סראונד יחודיים. לרסיבר תכונת Advanced Sound Retriever לשיחזור הצליל המקורי של קבצים דחוסים, מנגנון לביטול גלים עומדים - Standing Wave Control, ועוד תכונות רבות שבעבר היו נחלתן של רסיברים ברמות הגבהות ביותר בלבד.

 

חיבור לעולם דרך הרשת מעולם לא היה פשוט יותר

VSX924K הוא רסיבר מתקדם בעל קישוריות לרשת. לרסיבר חיבור רשת חוטי (או WIFI בעזרת שימוש במתאם AS-WL300) או חיבור אלחוטי באמצעות Bluetooth מובנה ברסיבר. דרך החיבורים האלו ניתן להזרים דרכו מוזיקה מכל מקום. כל ספריית המוזיקה שלך, ממחשב בבית, מסמארטפון, מאיחסון ענן או מNAS מנוגנת ישירות ובקלות דרך הרסיבר. אין צורך להעביר קבצים ולהסתובב עם התקני איכסון; הרסיבר קורא בעצמו את הקבצים מספריית המוזיקה שלכם. תמיכה בפורמט AirPlay® של אפל מאפשרת חיבור מושלם ל iTunes®. תמיכה בHTC Connect™ מאפשרת גישה אלחוטית מסמארטפונים עם מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד ללא אפליקציה יעודית.  רסיבר VSX-924 כולל חיבור לvTuner המאפשר להאזין לעשרות אלפי תחנות רדיו איטרנטיות מכל העולם (כולל תחנות ישראליות) בכל ז'אנר ובאיכות גבוהה. הרסיבר תומך גם בשירות מוזיקה בתשלום Spotfy. לרסיבר תמיכה בתקן DLNA® 1.5 להזרמת מוזיקה בסטרימינג.

רסיבר  Vsx-924-K  מביא ללא מאמץ ובאלגנטיות את ספריית המוסיקה לסלון שלך. אם זה דרך חיבור הרשת, או USB בעזרת כונן USB, טלפון חכם או טאבלט, תוכל לנגן ולשמוע את המוסיקה שלך בקלות דרך חיבור יעודי קדמי ששודרג על מנת לנגן גם קבצים באיכות גבוהה WMA, AAC, Flac בנוסף ל-MP3. ולהזרים מוזיקה מכל מקום בבית ובעולם דרך חיבור הרשת והאפליקצה התואמת. רסיבר VSX-924-K תומך בכל הסמארטפונים והטאבלטים האחרונים כולל iPhone® 6.

 

 

טכנולוגיית HDMI 2.0 עדכנית ביותר תומכת 3D 4K2K UpScaling Ultra HD  

מעבד ווידאו מתקדם QDEO דואג לכך שהרסיבר שלכם pioneer vsx-924 ישאר עדכני עוד שנים רבות, כבר היום הוא תומך ברזולוציה של Ultra HD 4K2K וכמובן תמיכה מלאה 1080p. לרסיבר יכולת שיפור תמונה ממקורות רגילים לרזולוציה 4K UHD UpScaling, כל מי שחושב שהתמונה שלו ב-YES היא HD שיעביר אותה דרך VSX-923-K ויראה את השיפור שמעבדי התמונה המתקדמים של הרסיבר נותנים. רסיבר VSX924 תומך בטכנולוגיה האחרונה ביותר של HDMI 2.0 כולל 3D מלא גם במשחקים. רסיבר VSX-924 תומך ברזולוציות Ultra HD 4K בקצב של 60 פריימים לשניה. גרסת HDMI 2.0 בעלת תאימות מלאה לאחור, ותומכת בכל פורמטי הHDMI הקודמים. חיבור הHDMI תומך בתכונת 4K Pass Through ומאפשר העברה של שידור UHD מכל מקור גם כאשר הרסיבר כבוי (נמצא במצב Standby). רסיבר VSX924 תומך בתכונת ARC - audio return channel המאפשרת לשמוע תכני טלוויזיות חכמות ברסיבר דרך כבל הHDMI הקיים. זו תכונה שחייבת להיות ברסיבר לכל מי שמחזיק טלוויזיה חכמה מתקדמת. כניסת HDMI תומכת MHL 2.0 מאפשרת חיבור ישיר לסמארטפונים וניגון וידאו דרך הרסיבר ישירות.
לרסיבר Pioneer vsx924  יש 7 כניסות HDMI וגם 2 יציאות HDMI לאזורים שונים, למעשה בתכנון נכון אפשר להשתמש ברסיבר בודד עבור הסלון וגם עבור חדר השינה/ מרפסת/חדר משפחה וכדומה.

 

שליטה מלאה מסמארטפון דרך אפליקציה


באמצעות האפליקציה הניתנת להורדה ללא תשלום - iControlAV5 לאייפון ולאנדרואיד, ניתן לשלוט בכל הפונקציות של הרסיבר מכל מקום בבית בלי צורך בשלט. השליטה ברסיבר באמצעות אלפיקציה מאפשרת שליטה נוחה מכל מקום, בלי צורך להיות מול המכשיר, או להפעיל את הטלוויזיה. במסך האפליקציה ניתן לראות את כל ספריית המוזיקה, כמו גם את תחנות רדיו אינטרנט בפירוט מלא ובנוחות. הממשק דרך אפליקציה הופך את השימוש ברסיבר לאינטואטיבי ושימושי עבור כל בני הבית בכל עת, ולא רק לצפיה בסרטים. בשימוש באפליקציה לא רק שתשכחו מהשלט, אלא גם תוכלו  להגיע לתפריטים נוספים שלא קיימים בשלט. כל מבקר אודיו/ווידאו שהתנסה אפילו פעם אחת באפליקציית השליטה של pioneer ציין לשבח את הרמה הגבוהה שלה מעל אפליקציות השליטה של יצרנים אחרים.

 

 


מצב ECO לשמירה על הסביבה וחסכון עצום באנרגיה


בתקופתנו יש מודעות גבוהה יותר לסביבה ובצדק, רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-924-K תורם לאיכות הסביבה בדרכו הצנועה אבל המשמעותית, בזכות Eco Mode הרסיבר מנתח ומחשב בזמן אמת את דרישות הכח בהתאם למקורות המחוברים והדלוקים ובהתאם לעוצמות המופקות ומווסת את צריכת החשמל של הרסיבר. 924 הוא מוצר "ירוק" לחלוטין הבנוי בהתאם לכל התקנים האחרונים המחמירים. צריכת אנרגיה של 0.1 וואט בלבד במצב המתנה תוך תמיכה ב HDMI CEC ויכולת התאמה דינאמית של צריכת החשמל בזמן עבודה בהתאם למצבי ניגון והכניסות הפועלות תכונה זו כל כך חשובה עד שהיצרן pioneer נתן גישה אליה גם דרך השלט וגם ישירות מהפנל הקדמי של VSX-924 וברור שדרך האפליקציה.

 

לרסיבר VSX-924-K אחריות מלאה לשלוש שנים ע"י היבואן הרשמי של פיוניר בישראל.

תכונות עיקריות: רסיבר קולנוע ביתי Pioneer VSX-924-K

150W לערוץ 1kHz, 1% THD
התנגדות 6Ω
7.2 ערוצים
כניסות -
7 כניסות  HDMI מהן אחת קדמית, ואחת תומכת MHL 
2 כניסות קומפוזיט
1 כניסות קומפוננט
1 כניסות קואקסיאליות
1 כניסות אופטיות
1 USB עבור אייפוד/אייפון (כבל כלול)
1 Ethernet
חיבור BLUTOOTH אלחוטי מובנה
1 כניסת USB (כולל הטענה) עבור מתאם AS-WL300 עבור חיבור הרסיבר לאינטרנט באופן אלחוטי
יציאות -
2 יציאת HDMI בחירה לשני אזורים שונים
9 יציאות לרמקולים
1 יציאות קומפוזיט
2 יציאה לסאב וופר
1 יציאת אוזניות
ניגון קבצים-
Via LAN/USB: MP3, WAV, AAC, WMA, FLAC
kHz/24-Bit Audio playback: WAV, FLAC,AIFF
תומך הפורמטים של HD Audio:
Dolby TrueHD
DTS-HD Master Audio
4K Pass through
4K Upscaling
Audio Return Channel
Stand-by Pass Through
Control with HDMI
תצוגה על גבי המסך On Screen Display באנגלית רוסית ו-5 שפות נוספות
עדכוני תוכנת המכשיר דרך מחבר ה - USB
AVNavigator
רדיו אינטרנט
vTuner
DLNA Certified
Windows 7 Certified
Windows 8 Certified
שלט רחוק מואר
מצב חיסכון Eco Mode
Bi-Amplifier
Bluetooth

אפליקציות תואמות:
iControlAV5
Air Jam
AVNavigator
תאימות אייפוד/אייפון/אייפד
עובד עם אייפוד / אייפון / אייפד
Android
HTC Connect
AirPlay
תאימות דורות:
iPad,iPad2, iPhone 4S,iPhone 4,iPhone 3GS,iPhone 3G,iPhone, iPod touch 4G/3G/2G/1G, iPod nano 6G(אדיו בלבד)/ 5G/4G/3G
פעולות הנתמכות: Audio & video playback / On-screen album art / טעינת המכשיר.
תכונות רשת:
אינטרנט אלחוטי בעזרת מתאם AS-WL300 (לא כלול)
פורמטים ומצבי סוראונד:
Dolby Digital
Dolby Digital EX
Dolby Digital Plus
Dolby Pro Logic II
Dolby Pro Logic IIx
Dolby Pro Logic IIz
Dolby True HD
DTS
DTS ES
DTS Neo: 6
DTS 96/24
DTS Express
DTS-HD High Resolution Audio
DTS-HD Master Audio
11 מצבי סוראונד + מצב 1 עבור אוזניות
אודיו:
רדיו AM/FM כולל RDS
63 זכרונות לתחנות רדיו
Auto Level Control
Auto Surround
Dialogue Enhancement
Digital Noise Reduction
ממיר DSD-to-PCM
שליטת טווח דינמי
Headphone Surround - מצב סוראונד באוזניות
Front Stage Surround Advance
Multizone Function
Phase Control
MCACC - מנגנון אוטומטי לכיוון המערכת
PQLS
Sound Delay - LipSync
Advanced Sound Retriever
Sound Retriever AIR
Sound Retreiver link
Standing Wave Control
Stream Direct
Symmetric EQ
Virtual Depth
Virtual Surround Back
Virtual Height
Virtual Wide
X-Curve
וידאו:
Stream Smoother
HDMI Standby Through
HDMI Standby Input Switching
Deep Colour
3D Ready
x.v.Colour
HD Digital Film Direct 24
Upscaling - ממיר להמרת והעלאת איכות התמונה עד ל-1080p וכמובן 4K
Advanced Video Adjust
PureCinema
נתוני חשמל ועוצמה:
יציאת עוצמה לכל ערוץ - 150W
1kHz, 1% THD, 6Ω - Condition
דרישת זרם חשמל - AC 220 - 230 V / 50/60 Hz
צריכת חשמל - 550 W
צריכת חשמל במצב השהיה - 0.1 W
Eco Mode לחסכון בחשמל ושמירה על איכות הסביבה
Auto Power Down
נתונים כללים:
Texas Instruments Aureus(TM) TMS320DA808 - Digital Signal Processor
ממיר דיגיטל לאנלוג - 24bit / 192 kHz
ממיר אנלוג לדיגיטל - 24bit / 96 kHz
מידות במ"מ:
רוחב - 435 מ"מ
גובה - 168 מ"מ
עומק - 362.5 מ"מ
משקל - 9,7 ק"ג

מחיר: 4890 ש"ח

בחזרה למוצרים
  •  
  •  
  •  
  •